miercuri, 19 februarie 2014

LISTA PARTICIPANŢILOR

LISTA PARTICIPANŢILOR LA
CONCURSULUI NAŢIONAL DE ŞTIINŢĂ ŞI INGINERIE
„Mold SEF”, EDIŢIA a II-a,  21-23 februarie 2014

Nr. d/o
Nume, prenume elev
Categoria
Alisa Vlas
Ştiinţe aplicate
Bacalîm Stanislav
Ştiinţe aplicate
Bacalîm Victoria
Ştiinţe
Bargan Gabriel
Ştiinţe
Bodean Petru
Ştiinţe aplicate
Bordei Elena
Ştiinţe
Bordei Mihai
Ştiinţe
Bricicaru Victor
Ştiinţe aplicate
Brumari Valerian
Tehnologii informationale
Burlac Madlena
Tehnologii informationale
Burlacu Petru,
Ştiinţe aplicate
Calancea Laurențiu
Ştiinţe
Caliman Laura
Tehnologii informationale
Cernean Denis
Ştiinţe aplicate
Chirilovici Denis
Ştiinţe aplicate
Cirlig Doina
Tehnologii informationale
Corbu Alexandru
Tehnologii informationale
Corbu Mihail
Tehnologii informationale
Cristea Petru
Tehnologii informationale
Deputovici Andrei
Ştiinţe
Fedorina Anna
Ştiinţe
Fron Arcadie
Ştiinţe aplicate
Gavrilaș Ion
Ştiinţe aplicate
Gavrilov Denis
Ştiinţe aplicate
Gavrilov Maxim
Ştiinţe aplicate
Ghenciu  Alexei
Ştiinţe
Gînju Dimitrie
Ştiinţe
Grubii Mihaela
Tehnologii informationale
Guțanu Olga
Ştiinţe
Isac Alexandrina
Tehnologii informationale
Jeleznîi Anastasia
Ştiinţe
Lapteacru Ion
Ştiinţe
Laşco Daniil
Tehnologii informationale
LeliţacVasile
Tehnologii informationale
Levşa Marin
Ştiinţe aplicate
Loctonova Vlada
Tehnologii informationale
Lungu Alina
Ştiinţe
Lupasco Natalia
Tehnologii informationale
Marusic Diana
Tehnologii informationale
Mihail Tureţchi
Ştiinţe
Mihailov Veronica
Ştiinţe aplicate
Mogorean Regina
Tehnologii informationale
Moiseenco Nikita
Ştiinţe
Moșnoi Ion
Tehnologii informationale
Motruc Victor
Ştiinţe aplicate
Munteanu Iana
Ştiinţe aplicate
Munteanu Luminita
Tehnologii informationale
Nagalisov Tatiana
Ştiinţe
Nastas Andrei
Tehnologii informationale
Nichiforov Emilian
Ştiinţe
Nicolaev Danila
Tehnologii informationale
Paireli Nichita
Tehnologii informationale
Palega Carolina
Tehnologii informationale
Pînzaru Ion
Ştiinţe
Porohonciuc Iurie
Tehnologii informationale
Potoroaca Vasile
Ştiinţe aplicate
Robu Eduard
Ştiinţe aplicate
Rogote Dumitru
Ştiinţe aplicate
Rovkov Alexei
Tehnologii informationale
Savva Dumitru
Tehnologii informationale
Smolenschi Alexandru
Ştiinţe aplicate
Stratulat Adriana
Ştiinţe aplicate
Stratulat Ion
Ştiinţe aplicate
Șutreac Ana
Ştiinţe
Tarlapan Valeriu
Ştiinţe
Terentiev Evghenii
Ştiinţe
Timcu Alexei
Tehnologii informationale
Turcan Dmitrii
Ştiinţe
Vatamaniuc Vladislav
Ştiinţe
Vizitiv Gleb
Ştiinţe
Volcov Valeriu
Tehnologii informationale